www.cvonline.hu

Hulladékgazdálkodási vezető

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Budapesti székhelyű cég keres Hulladékgazdálkodási vezetőt, magas mobilitási hajlandósággal

Feladatok:

  • Legjobb beszállítók és minőség megtalálása, piackutatás alapján
  • Potenciális és új beszállítók felkutatása, és látogatása a jó kapcsolat személyes kiépítése és fenntartása érdekében.
  • Tárgyalások lebonyolítása és szerződések megkötése, majd azok figyelemmel kísérése.
  • Fizetési ütemezések figyelése.
  • Előrejelzések árkalkulációk készítése.
  • Prezentációk készítése és megtartása.
  • Üzletfejlesztési stratégia készítése, összhangban a vállalati célokkal.
  • Riportolás a nemzetközi management felé.

Elvárások:

  • Hulladék gazdálkodás területén szerzett tapasztalat és piacismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség