Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.11.
 Hirdetés azonosító: 1041422
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba:

HULLADÉKGAZDÁLKODÁSI OPERÁTOR

Feladatok:

  • Gyárban lévő hulladékok összegyűjtése, tárolók ürítése, cseréje, a hulladékok megfelelő helyre történő szállítása,
  • Hulladékok szabályszerű raktározása, tárolása, feliratozása, lemérése, szállításra történő előkészítése, rakodási munkák elvégzése, bálázás, illetve a szükséges dokumentumok kitöltése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • 8 általános
  • Anyagmozgatási, hulladékgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend
  • Szorgalom, megbízhatóság, precízitás, önállóság
  • Fizikai munkában szerzett tapasztalat
  • OKJ-s targoncavezetői jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Béren felül teljesítmény bónusz,
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás,
  • Hosszútávú munkahely,
  • Munkábajárás támogatása

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérem küldje el önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi címre: