www.cvonline.hu

Hulladék - előkészítő Csoportvezető

  • A hirdetés 495 napja lejárt

Az

Ecomissio Kft.

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó kollégát keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • hulladék-előkészítők irányítása
  • ártalmatlanításra vagy egyéb kezelésre átvett hulladék előkészítésének, rendszerbe adásának irányítása, illetve megfelelő átmeneti tárolásának biztosítása, felügyelete
  • hulladék-előkészítők által használt gépek, berendezések műszaki állapotának, karbantartásának felügyelete
  • telephelyen rend, tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • középfokú vegyész végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány

Előnyt jelent:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • hulladékgazdálkodás területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni 2016. március 11-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.