www.cvonline.hu

Hulladék Előkészítő (2-4 fő)

  • A hirdetés 612 napja lejárt

Az Ecomissio Kft. magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője, Tiszaújvárosban vagy környékén lakó munkatársat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • veszélyes hulladékok fogadásával, tárolásával, előkezeléssel kapcsolatos feladatok.

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség.

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány, vegyésztechnikus végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat.

Jelentkezni 2015. november 20-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Tiszaújváros
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő