www.cvonline.hu

Hulladék Előkészítő (2-4 fő)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az

Ecomissio Kft.

magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője kollégákat keres a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • veszélyes hulladékok fogadásával, tárolásával, előkezeléssel kapcsolatos feladatok

Elvárások:

  • minimum szakmunkás végzettség

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány, vegyésztechnikus végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Jelentkezni 2016. október 17-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímre, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Munkavégzés helye Tiszaújváros
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tiszaújváros