www.cvonline.hu

HSEE TECHNIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1140076

Megbízónk – fejér megyei multinacionális vállalat – számára a gyárigazgató napi munkájának támogatására keresünk megbízható pályázót, az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az 1993. évi XCIII. tv. munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása, felügyelete
  • Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Kockázatértékelések készítése és felülvizsgálata
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés (munkavédelmi technikus szakképesítés elengedhetetlen)
  • Min 3 éves fémiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent

  • Emelőgép ügyintézői végzettség

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HSEE TECHNIKUS, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678