www.cvonline.hu

HSEE KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1039071

Megbízónk Veszprém megyei, neves autóipari multinacionális vállalat. Nagy hangsúlyt fektet a folyamatos fejlesztésre és az autóiparban előírt magas minőség megtartására. A kitűzött célok eléréséhez ezért felvételre keres gyártó környezetben jártas szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Hazai, nemzetközi előírásoknak és az OHSAS 18001-es szabványnak megfelelően, munkavédelmi, egészségvédelmi és biztonsági irányítási feladatok ellátása
  • Munkabalesetekkel kapcsolatos ügyintézések, helyesbítő, megelőző intézkedések bevezetése
  • A termelési részleg rendszeres ellenőrzése, belső auditok előkészítése, lebonyolítása és jegyzőkönyvezése
  • Környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátásában való részvétel a hazai, nemzetközi előírásoknak és az ISO 14001-es szabványnak megfelelően
  • Tűzvédelmi berendezések időszakos felülvizsgálatának leszervezése és a kapcsolódó dokumentumok kezelése.
  • Folyamatos kapcsolattartás külsős partnerekkel, hatóságokkal, felügyelőségekkel
  • Munkavállalók számára HSE képzések megtartása

Elvárások

  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • A felsorolt feladatok végzésében szerzett gyakorlat modern ipari környezetben.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (munkavégzés a vállalat központi HSE team tagjaival együttműködésben)
  • MS Office gyakorlat (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó problémamegoldó készség, határozott, döntésképes személyiség, példaértékű magatartás a HSE összes területén
  • Jó kommunikációs készség, mely kiterjed a szervezet összes szintjére (dolgozói tréningek, szakmai tárgyalások, vezetőségi megbeszélések/egyeztetések)

Előnyt jelent

  • Környezetmérnök, tűzvédelmi előadó/főelőadó végzettség, felsőfokú munkavédelmi szakképesítés

Amit megbízónk nyújt

  • Innovatív nemzetközi csoport, korszerű technológiai környezet
  • Változatos munkafeladatok, tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, bejárási támogatás, étkezési hozzájárulás

A munkavégzés helye

Győr-Veszprém térsége

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HSEE KOORDINÁTOR, Győr-Veszprém térsége