www.cvonline.hu

HSE Supervisor

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1021371
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Multinacionális partnerünk számára keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Feladatok:

  • Támogatja a regionális HSE vezetőt és a csapatot a hatékony HSE szabályzatok, irányelvek és eljárások tervezésében, koordinálásában és végrehajtásában, amelyek biztosítják, hogy a részleg a célokat elérje
  • Támogatást nyújt a projekt és a működési csapat részére biztonságtechnikai, munkaegészségügyi, biztonsági és környezetvédelmi kérdések vagy probléma esetén
  • Segít a HSE tervek fejlesztésében a vállalat irányelveinek és eljárásainak megfelelően
  • Kezeli a biztonsági statisztikai riportokat. Nyomon követi és biztosítja a szabályos HSE teljesítmény riportokat a regionális HSE vezetőnek és a Country menedzsmentnek
  • Segíti a konkrét HSE eljárások fejlesztését
  • HSE tréningek, oktatások megtartása
  • Koordinálja a helyi tűzoltó egység működését
  • Értékeli, azonosítja a munkahelyi kockázatokat
  • Ellenőrzi, teszteli és értékeli a veszélyes légkört, a környezeti feltételeket és a munkahelyi körülményeket
  • Biztosítja, hogy minden munkaterület kompatibilis legyen a cég irányelveivel és biztonsági előírásokkal
  • Segíti a váratlan HSE feladatokat/projekteket az elvárások szerint

Elvárások:

  • Munkavédelmi szakmérnöki felsőfokú végzettség
  • Min 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat vagy ezzel egyenértékű kombinációja az oktatásnak és a gyártási vagy ipari környezetben szerzett HSE felelősségnek
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Prezentációs készség
  • Elkötelezettség a HSE területtel
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Késznek kell lennie rövid időn belül utazni

Amit kínálunk:

  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munka
  • Vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya