www.cvonline.hu

HSE munkatárs

  • A hirdetés 996 napja lejárt
A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából HSE feladatok ellátására munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • Szelektív hulladékgyűjtés ellenőrzése, gyűjtőedények biztosítása,
  • Selejt válogatás, selejt szétszerelés, réz drót csévélés forgórészekről,
  • Hulladékgazdálkodás támogatása,
  • Termelési sorok MEWA kendővel való ellátása,
  • MEWA cserék lebonyolítása, konténerek fizikai mozgatása,
  • Padló jelölő szalagok ragasztása, pótlása a gyártócsarnokban,
  • Munka, tűz és környezetvédelmi feladatok eseti ellátása.
Elvárások:
  • Hulladékgazdálkodással, környezetvédelemmel kapcsolatos végzettség, szakmai tapasztalat,
  • H-P 6:00-14:20 közötti munkarend vállalása,
  • Felelősségteljes munkavégzés,
  • Önállóság,
  • Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődés lehetősége, képzések,
  • A Miskolcra bejáróknak utazási költségtérítés.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.