www.cvonline.hu

HSE Manager

Régió: Fejér

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.06.
Jelentkezési határidő: 2017.11.24.
Hirdetés azonosító: 1226778

HSE Manager
Autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk HSE Managert.

A HSE Manager legfontosabb feladatai:

  • A HSE stratégia tervezése és fejlesztése, valamint a HSE projektek végrehajtása,
  • Berendezések, gyártósorok ellenőrzése munkavédelmi szempontból,
  • Új gépek és berendezések ellenőrzése üzembe helyezés során munkavédelmi szempontból,
  • Munkavédelmi mérések, ellenőrzések koordinálása,
  • Munkabalesetek dokumentálása, kivizsgálása és jelentése, megelőző és javító intézkedések,
  • HSE auditok szervezése, hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Új dolgozók, alvállalkozók, beszállítók HSE képzésének szervezése.

Legfontosabb elvárások a HSE Managerrel szemben:

  • Szakirányú felsőfokú munkavédelmi végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelv tudás,
  • 3-5 év HSE vezetői tapasztalat termelési területen,
  • Munkavédelmi-, környezetvédelmi szabványok ismerete.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.