www.cvonline.hu

HSE koordinátor (Referenciaszám: KJ-1028)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.31.
Hirdetés azonosító: 846263

Elvárások:

  • Legalább középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns tapasztalat termelőcégnél
  • Az egészség-, munka-, és környezet védelmére vonatkozó szabványok (ISO 14001) és a hazai jogszabályok ismerete
  • Tűzvédelmi előírások ismerete
  • MS Office ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:

  • Ellenőrzi a beszállítókat, hogy megfelelnek-e a minimális HSE követelményeknek és érvényes működési engedéllyel rendelkeznek-e
  • Biztosítja, hogy a vállalat HSE irányelvei érvényesüljenek a peres ügyek kockázatának csökkentése érdekében
  • Koordinálja és ellenőrzi az elsősegély nyújtási tevékenységet
  • Kapcsolatot tart a regionális HSE koordinátorral, valamint a HR csapattal egészségügyi és környezetvédelmi kérdésekben egyaránt
  • Munkabiztonsággal kapcsolatos megbeszélések szervezése és vezetése
  • A gyáregység képviselete külsős HSE kérdésekben együttműködve és egyetértésben a regionális HSE koordinátorral
  • A tűzesetek és egyéb vészhelyzetek kivizsgálása
  • Jogszabályban előírt mérések (pl.: zaj, ESD, infravörös mérések) irányítása
  • Javító intézkedések kezdeményezése
  • HSE területét érintő tréningek szervezése, lebonyolítása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1028-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Kecskemét
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő