www.cvonline.hu

HS&E koordinátor / Munka- és környezetvédelmi koordinátor

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Procter&Gamble a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyárunk jelenleg több mint 280 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. A második magyarországi P&G gyárban kiváló minőségű Pampers pelenkát állítunk, Oral-B elektromos fogkeféket szerelünk össze, valamint Braun villanyborotvákat és női epilátorokat csomagolunk. Termékeinket a világ számos pontjára szállítjuk.

Gyöngyösi gyárunkba a HS&E csapatunkba keresünk pályakezdő és szakmai tapasztalattal rendelkező jelentkezőket az alábbi területre:

A HS&E csapat feladata a céges munkavédelmi program folyamatos bevezetése és fejlesztése a gyárunkban.

  • Az új munkatárs feladata ebben a folyamatban részt venni, és bizonyos részfeladatokat egyedül megoldani:
  • Új belépők, alvállalkozók oktatása
  • Munkavédelmi szabályok betartatása
  • Munka- és környezetvédelmi mérések koordinálása
  • A gyár környezetvédelmi rendszerének napi koordinálása
  • Dokumentációk készítése
  • Rendszerek üzemeltetése úgy, hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi, mind pedig a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon, és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég külsős munkavédelmi csapatával
  • Részvétel külföldi szakmai képzéseken

ELVÁRÁSOK:

  • Középszintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office (Word, Excel)
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmas, jó munkabírás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Műszaki végzettség (gépész)
  • Műszaki, munkavédelmi vagy környezetvédelmi végzettség
  • 2-3 éves munkavédelmi, vagy környezetvédelmi tapasztalat

MIT AJÁNLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Saját állományban való foglalkoztatás P&G dolgozóként
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Bejáráshoz saját gépjármű szükséges (munkába járás térítése: 27 Ft/km), vagy buszjáratok biztosítottak bizonyos településekről)

Munkavégzés helye: GYÖNGYÖS

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

Helyek Gyöngyös
Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi asszisztens, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol