www.cvonline.hu

HSE kommunikációs koordinátor

Régió: Fejér

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.30.
Jelentkezési határidő: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1243442

Autóipari multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk HSE kommunikációs koordinátort, aki az európai gyáregységek HSE vezetői és csapatai között való hatékony kommunikációért felelős.

A HSE kommunikációs koordinátor legfontosabb feladatai:

  • A helyi és regionális új szabályok, szabványok, eljárások kommunikálása,
  • A helyi HSE csapatoktól érkező kérdések koordinálása, a rendszerben feladott ticketek kezelése,
  • Adatgyűjtés gyáregységektől, az adatok értékelése, összegyűjtése, riportok lehívása,
  • Globális és regionális HSE programok, kampányok kommunikálása,
  • HSE információs anyagok strukturálása és karbantartása,
  • HSE oktatási anyagok készítése és frissítése a HSE specialistával együttműködve,
  • Prezentációk készítése, a kommunikációs tevékenységek szervezése.

 Legfontosabb elvárások a HSE kommunikációs koordinátorral szemben:

  • Tárgyalási szintű angol nyelv tudás írásban és szóban egyaránt,
  • 3-5 év tapasztalat kommunikációs koordinátori munkakörben vagy HSE koordinátori területen,
  • Munkavédelmi-, környezetvédelmi szabványok ismerete vagy érdeklődés a HSE terület iránt.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.