www.cvonline.hu

HSE és Facility Manager

  • A hirdetés 279 napja lejárt

Partnercégünk, a világ egyik piacvezető vasúti járművek gyártásával foglalkozó vállalata számára keresünk a magas minőség és a szakmai munka iránt elkötelezett kollégát

HSE és Facility Manager pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat egészség-, munka- és környezetvédelmi tevékenységének szervezése és koordinálása a nemzetközi szabványoknak, a vonatkozó törvényi és a vállalati előírásoknak megfelelően
  • A vállalat HSE rendszerének karbantartása és fejlesztése
  • A biztonsági kultúra népszerűsítése és előmozdítása gyári szinten
  • HSE fejlesztési projektek kezdeményezése és vezetése
  • Balesetek, környezetvédelmi káresemények, foglalkozási megbetegedések
    nyilvántartása, kivizsgálása, előírások szerinti jelentése, valamint a megfelelő
    javító és megelőző intézkedések bevezetése
  • Gépek, berendezések üzembe helyezésével, és szabályos kezelésével kapcsolatos HSE tevékenységek
  • A megfelelő egyéni védőeszközök, HSE tervek és képzések elérhetőségének biztosítása
  • A veszélyes hulladék szabályozás és egyéb vonatkozó környezetvédelmi előírások érvényesítése
  • A vállalat HSE tevékenységének naprakész nyomonkövetése(auditok alakulása,
    feladatok és célkitűzések eredménye) a szervezeten belül
  • Létesítmény üzemeltetéssel kapcsolatos feladatok irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú munkavédelmi végzettség (Bsc/Msc)
  • Legalább 4 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • HSE kultúrával, folyamatokkal, módszerekkel kapcsolatos képzések megtartása a szervezet minden szintjén
  • Biztonsági kockázatelemzésben szerzett tapasztalat
  • Acélszerkezet gyártási és hegesztési területen szerzett tapasztalat előny

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés