www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 973773
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

A Megbízónk egy nemzetközi, multinacionális, Magyarországon több, gyártó divízióval is jelenlévő cégcsoport tagja.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
HSE CSOPORTVEZETŐ (ABL)

Feladatok:
  • Ellátja   a   1993.   évi   XCIII.   törvényben   megfogalmazott   munkavédelmi szaktevékenységnek minősített feladatokat.
  • Munka-, Tűz-,  és  katasztrófavédelmi  csoport  szakmai  irányítása,  szakmai felügyelete a cég telephelyein.
  • Betartja,   betartatja   az   anyavállalati munkabiztonsági  követelményeket,
  • működteti  és  fejleszti  az  OSHAS  18001 rendszert.
  • Elvégzi a Társaság Munkavédelmi Szabályzatának szükség szerinti felülvizsgálatát.
  • Munka-, Tűz-, és  katasztrófavédelmi  ellenőrzések,  belső  auditok  szervezése,
  • végrehajtása  és  a  javító  intézkedések  meghozatalában  való  részvétel,  folyamatos koordinálás.
  • Részt vesz a hatósági ellenőrzéseken és kapcsolatot tart a hatóságokkal.
  • Foglalkozás-egészségügyi szolgálattal együttműködik.
  • A kiadott feladatok elvégzését, valamint az utasítások betartását ellenőrzi.
  • Csoportjába tartozó munkavállalók értékelésében részt vesz.
  • Kockázatértékeléseket elkészíti és felülvizsgálja.
  • Együttműködik   a   társterületekkel   a   munkabiztonság   javítása   érdekében (tűzvédelem, környezetvédelem).
  • Heti, havi, illetve negyedéves jelentéseket készít.
Elvárások:
  • Felsőfokú (lehetőleg:műszaki) alapképzettség
  • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Gyártó cégnél EHS munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Középszintű tűzvédelmi végzettség.
Kezdés: amint lehetséges
Juttatás: versenyképes alapbér + cafeteria, bejárási támogatás, bónuszok
Jogviszony: alkalmazotti munkaviszonyra keresünk szakembert!
Munkavégzés helye: Békés megye

Küldje el magyar nyelvű önéletrajzát vagy vegye fel velünk a kapcsolatot:
Bátori Ágnes +36 30 773 5234

Tech People LÁBLÉC