www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 941 napja lejárt

Egy 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, élelmiszer-disztribúcióval foglalkozó, családi cég keres HR vezetőt az M0-s Nagytarcsa melletti szakaszán lévő irodájába.

Feladatok:

  • HR-részleg kialakítása
  • Egy több mint 140 fős diákmunkás/alkalmazott/bérmunkási létszám HR feladatainak ellátása
  • Felvételiztetés
  • Diák- és bérmunkások szervezése
  • Munkaköri leírások és teljesítményértékelések elkészítése
  • Teljes vagy akár részmunkaidőben is

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás
  • Vezetői szemlélet

Előny:

  • Szakirányú tapasztalat

Amit kínálunk:

  • modern környezet
  • jó hangulatú csapat
  • jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • stabilitás
  • rendszeres céges buszjárat Budapestre

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát e-mailben a fizetési igénye megjelölésével. Ha egyéb információra lenne szüksége cégünkről, vagy az állásról, akkor keresse fel honlapunkat (Link megjelenítése), vagy hívjon bizalommal (+36 30 3118613).

Részleg

Humánerőforrás

Helyek Kistarcsa
Pécel
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő