www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 919 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő külföldi tulajdonú, autóipari fejlesztő cég munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

HR vezető

pozícióba.

Főbb feladatok, felelősségi körök

  • HR stratégia kialakítása,
  • HR támogatás az ügyvezető és a csoportvezetők számára,
  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése,
  • recruiting,
  • javadalmazási rendszer koordinálása és fejlesztése,
  • teljesítmény-értékelési rendszer koordinálása,
  • képzési programok kidolgozása és megvalósítása,
  • szervezetfejlesztési projektek koordinálása,
  • vállalati arculat fejlesztésében való aktív részvétel,
  • részvétel a költségvetés-tervezési folyamatokban,
  • munkajogi dokumentáció jogszabályi megfelelőségének biztosítása,
  • a teljes HR adminisztráció felügyelete,
  • kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel, hatóságokkal,
  • HR csoport vezetése,
  • kapcsolattartás a konszern HR osztályaival.

 Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR és/vagy gazdasági szakirány),
  • legalább 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • kiváló MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • SAP HR modul ismerete (személyzetfejlesztés, személyi adatkezelés),
  • munkajogi szabályok naprakész ismerete,
  • tárgyalóképes német ÉS jó angol nyelvtudás,
  • szakmai magabiztosság,
  • magas stressztűrő képesség,
  • kitűnő kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség,
  • diszkréció, önállóság, üzleties megjelenés.

Amit megbízónk kínál

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet,
  • fiatalos, barátságos csapat,
  • támogató légkör,
  • versenyképes bérezés.

Munkavégzés: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol