www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat számára keresünk tapasztalt vezetőt a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

HR terület teljeskörű vezetése;
Hosszú, közép és rövidtávú HR stratégia koordinálása;
3 munkatárs munkájának koordinálása - feladatok delegálása, munkatársak motiválása;
Budget készítés a területre vonatkozóan;
Partnerünk új ösztönzési/motivációs rendszerének kidolgozásában való közreműködés;
Bértárgyalások levezetése;
Új munkaerő-felvételnél aktív közreműködés;
EHS szervezet munkájának koordinálása;
Munkakörülmények folyamatos javítása;
A munkaidő nyilvántartások, ill. a bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások megszervezése;
Riportolás a gyárigazgatónak, ill. az európai HR Igazgatónak.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Gyártó cégnél szerzett releváns tapasztalat, min. 5 év
MT alapos ismerete

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Rendkívül proaktív, határozott döntéshozó - ugyanis sok esetben elvárt, hogy önállóan hozzon meg döntéseket
Különböző kultúrájú munkatársakkal hatékonyan együtt tudjon dolgozni (multi-s tapasztalat emiatt is fontos)
Lojális, hosszú távú munkalehetőséget keres
Megbízható

Helyek Szolnok
Kecskemét
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség