www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 839 napja lejárt

HR vezető

Felsőfokú közgazdasági / szakirányú végzettség;

Egyéb követelmény :

  • Hasonló pozícióban szerzett min 3-4 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angolnyelv-tudás, németnyelv ismerete előny.
  • Ambiciózus, energikus, határozott, és kreatív személyiség

Feladatok:

  • HR szervezet irányítása; Személyügyi és munkaügyi feladatok ellátása: Munkavállalói szerződésekkel kapcsolatos adminisztráció,Toborzás-kiválasztás, és munkaerő-kölcsönzés koordinálása,Munkaügyi tanácsadás
  • Szervezetfejlesztés: képzések szervezése, és tervezése,Dolgozói elégedettség felmérés készítése,Teljesítmény-értékelési rendszer koordinálása
  • Bérszámfejtés és teljesítmény regisztráció irányítása
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol