www.cvonline.hu

HR vezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.08.
Hirdetés azonosító: 902670
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei partnercége számára olyan tapasztalat szakembert keres

HR VEZETŐ

pozícióba,

aki  szakértelmének és ambiciózus személyiségének köszönhetően képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen HR rendszereket  létrehozni és működtetni.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

  • Megfelelő HR stratégia kidolgozása és fejlesztése
  • Oktatási-, képzési tervek elkészítése
  • A humán rendszerek (teljesítményértékelés, kompenzációs és javadalmazási rendszer) kiépítése, működtetetése és irányítása
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel
  • Munkaügyi adminisztrációs folyamatokban történő részvétel (felvétel, szerződéskötés, beillesztés, kiléptetés)
  • Kapcsolattartás a külső bérszámfejtő céggel
  • Törvényi változások folyamatos, naprakész nyomon követése és adaptálása a HR rendszerekre vonatkozóan
  • Kapcsolattartás az érdekképviseletekkel
  • Fegyelmi ügyekkel kapcsolatos teljes körű intézkedés
  • A mindennapok során felmerülő HR-t érintő kérdések, problémák kezelése
  • A felügyelete alá tartozó részleg irányítása (határidők betartása és betartatása)
  • HR-es kollégákkal történő hatékony együttműködés
  • Szakmai segítségnyújtás a HR munka területein

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munkajogi szabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • Legalább 2-3 év HR területen, nagyvállalati környezetben eltöltött gyakorlat, és legalább 1 éves vezetőként szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek
  • Határozott, precíz, proaktív, kiváló problémamegoldó, eredményorientált és ambiciózus egyéniség

Előny

  • HR/gazdasági irányultságú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria keret
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Megbecsülés, önálló munkavégzés

Amennyiben úgy érzi Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére,

küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre: toborzas@dologido.hu.

Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.

A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu