www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 893 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

HR vezetői feladatok ellátása egy kisebb méretű szervezetben (beosztottak száma 2 fő): pl. kiválasztási, létszámtervezési, szervezetfejlesztési, tréning/oktatás-szervezési;
Munkaüggyel kapcsolatos feladatok intézése, szükség esetén kapcsolattartás a vállalat jogászával;
Éves bérfejlesztés koordinálása, összefogása és levezénylése;
Teljesítményértékelési rendszer továbbfejlesztése, működtetése;
HR folyamatok átvizsgálása, módosítása és működtetése;
Dolgozókkal kapcsolatos HR feladatok ellátása (szerződéskötés, fejlesztés, támogatás, esetleg munkahely megszüntetés);
Csapatépítői feladatok ellátása;
HR kommunikációjának fejlesztése;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskola v. egyetem);
Aktív angol nyelvtudás;
Sok éves, gyártó céges HR tapasztalat (min. 5 év).

Előny:

HR vezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer;
Bejárás támogatása (autó nem jár a pozícióhoz);
Önállóság, döntési jogkör.

Ideális pályázó:

Proaktív és eredményorientált személyiség;
Magas az önérvényesítő képessége (kommunikáció);
A feladatokat kiadni és lekövetni is tudja (kontroll),
Sikeres karrierúttal rendelkezik.

Helyek Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség