www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

Magyar tulajdonú, 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező szolgáltató vállalat a saját csapatába keres új munkatársat

HR vezető

pozícióba.

Feladatok:

  • HR stratégia kialakítása;
  • Szervezetfejlesztés;
  • HR támogatás az ügyvezető valamint a szervezet vezetői számára;
  • HR folyamatok működtetése és fejlesztése (toborzás/kiválasztás, teljesítmény menedzsment, képzési terv elkészítése, stb.);
  • Az üzleti folyamatok minőségi támogatása;
  • A teljes munkaerő felvételi folyamat irányítása;
  • Teljesítmény-értékelési rendszer kialakítása és koordinálása;
  • Képzési programok kidolgozása és megvalósítása;
  • Részvétel a költségvetés-tervezési folyamatokban;
  • Munkajogi dokumentáció jogszabályi megfelelőségének biztosítása;
  • A teljes HR adminisztráció felügyelete;
  • Kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel, hatóságokkal;
  • Részvétel pályázatok megírásában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR és/vagy gazdasági szakirány előny);
  • 5-10 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete (bér és TB szabályok ismerete előny);
  • Angol nyelvismeret;
  • Szakmai magabiztosság;
  • Magas stressz tűrő képesség;
  • Kiváló kommunikációs és probléma-megoldó készség;
  • Önállóság, döntéshozói szemlélet.

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör pontos megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol