www.cvonline.hu

HR Vezető

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, több milliárdos árbevételű, 60 fős, de jelentős bővülés előtt álló megbízónknak keresünk

HR Vezető

pozícióba

munkatársat

 Feladatok:

  • Vezetők és dolgozók folyamatos támogatása HR témákban
  • A felmerülő létszámigény (elsősorban fizikai állomány) biztosítása: teljes körű toborzás- kiválasztási folyamat menedzselése (jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúztatása, kapcsolattartás kölcsönző cégekkel)
  • Teljesítményértékelési rendszer kialakítása, működtetése
  • Képzések, csapatépítő tréningek, rendezvények szervezése
  • HR adminisztráció, munkaszerződések, munkaköri leírások, szabadságolások, adatok összegyűjtése és továbbítása a külsős bérszámfejtő cég részére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább három év, vállalati oldalon, fizikai állománnyal szerzett HR gyakorlat
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló, kezdeményező gondolkodásmód
  • Problémamegoldó képesség
  • Angol tárgyalási szintű nyelvismeret

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi email címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő