www.cvonline.hu

HR Vezető

  • A hirdetés 984 napja lejárt

 A világ egyik vezető indítómotor és generátor gyártója, az amerikai központú

Remy Automotive Hungary Kft. miskolci gyárába keres:

 HR Vezető

munkatársat

Főbb feladatok:

  • A vezetők valamint az üzleti folyamatok minőségi támogatása
  • HR folyamatok és szabályzatok működtetése, megújítása, kidolgozása
  • A teljes munkaerő felvételi folyamat irányítása
  • Képzési programok kidolgozása, megvalósítása
  • Kapcsolattartás szolgáltató partnerekkel
  • Részvétel a költségvetés tervezési folyamatban
  • A teljesítményértékelési folyamat koordinálása
  • Munkajogi, törvényi előírások betarttatása
  • HR-hez kapcsolódó projektek irányítása
  • A HR adatbázisok kezelése és frissítése

Követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú képesítés
  • HR területen szerzett minimum 5 év munkatapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Szakmai magabiztosság
  • Ügyfélorientált megközelítés, kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás és probléma megoldási készség
  • Empátia

 Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezési és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő