www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

HR vezető

Főbb feladatok:

  • a vállalat HR tevékenységének teljes körű irányítása
  • HR stratégia kialakítása/megvalósítása
  • belső HR folyamatok működtetése, kapcsolódó belső szabályzatok elkészítése, frissítése
  • HR ISO folyamatok működtetése, azok naprakészen tartása, frissítése
  • szervezetfejlesztési projektekben, programok kialakításában és megvalósításában való aktív részvétel
  • a dolgozókat érintő belső kommunikáció lebonyolítása, a vállalat belső kommunikációs csatornáinak működtetése
  • toborzási-kiválasztási feladatok ellátása
  • vezetők támogatása a hatékony teljesítmény menedzselésében, részvétel a teljesítményértékelés folyamatában
  • oktatási-, képzési terv készítése, a munkavállalók szakmai képzésének, továbbképzésének szervezésében való aktív részvétel
  • éves dolgozói elégedettség felmérés működtetése és az azzal kapcsolatos feladatok ellátása
  • HR riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • HR területen szerzett min. 2 év vezetői tapasztalat
  • HR-hez kapcsolódó jogszabályok magas szintű, naprakész ismerete
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete
  • vezetői kompetenciák
  • kiváló kommunikációs képesség
  • proaktivitás, kreativitás
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • stratégiai gondolkodás
  • csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • kellemes munkahelyi légkör
  • folyamatos szakmai kihívások
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő