www.cvonline.hu

HR VEZETŐ

  • A hirdetés 1159 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft.

HR VEZETŐ

munkatársat keres

Főbb feladatai

  • A vállalatcsoport emberi erőforrás tevékenységének kiépítése, fejlesztése
  • HR stratégiának megfelelő feladatok operatív megvalósítása
  • Megfelelő mennyiségű és minőségű emberi erőforrás biztosítása (toborzás – kiválasztás – beillesztés)
  • Vezetők szakmai támogatása, módszertanok kidolgozása
  • Szervezetfejlesztés koordinálása, vállalati kultúra fejlesztése
  • Munkatársak motiválása, kompenzációs és motivációs rendszerek fejlesztése
  • Belső kommunikáció és együttműködés fejlesztése
  • Fejlesztési igények proaktív feltérképezése, képzések szervezése
  • Munkaügy, bérszámfejtés felelős koordinálása, kontrollja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (HR, gazdasági)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • A munkajogi, TB és adózási szabályok naprakész ismerete
  • Stratégiai- és folyamatszemlélet
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Empátia és nyitottság
  • Lojalitás, megbízhatóság

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő