www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Pozíció leírása:

HR vezetői feladatok ellátása egy kisebb méretű szervezetben: pl. kiválasztási, létszámtervezési, szervezetfejlesztési, tréning/oktatás-szervezési;
Munkaüggyel kapcsolatos feladatok intézése, szükség esetén kapcsolattartás a vállalat jogászával;
Éves bérfejlesztés koordinálása, összefogása és levezénylése;
Teljesítményértékelési rendszer továbbfejlesztése, működtetése;
HR folyamatok átvizsgálása, módosítása és működtetése;
Dolgozókkal kapcsolatos HR feladatok ellátása (szerződéskötés, fejlesztés, támogatás, esetleg munkahely megszüntetés);
Csapatépítői feladatok ellátása;
HR kommunikációjának fejlesztése;
Riportolás a gyárigazgató részére.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (főiskola v. egyetem);
Releváns sr. Hr Business Partneri vagy HR vezetői tapasztalat (autóipari) gyártó vállalatnál;
Aktív angol nyelvtudás.

Előny:

Új szervezet építésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-02-59 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Előny:

Ideális pályázó:

Proaktív és eredményorientált személyiség
Magas az önérvényesítő képessége (kommunikáció)
A feladatokat kiadni és lekövetni is tudja (kontroll)
Sikeres és lojális karrierúttal rendelkezik

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés és juttatási csomag
Az autó opcionális