www.cvonline.hu

HR Vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.10.31.
HR Vezető

Magyarország egyik vezető élelmiszer és napi cikk kereskedelmi lánca németül felsőfokon beszélő HR Vezetőt keres, egy több mint 30 fős HR csapat élére.

Pozíció leírása / Job description

- HR stratégia megalkotása
- Bérstratégia kialakítása
- Ügyvezetés támogatása HR jellegű stratégiai döntésekben
- Munkaerő szükséglet meghatározása, munkaerő tervezés
- Belső HR folyamatok felügyelete, optimalizálása
- HR szabályzatok kialakítása, karbantartásának felügyelete
- Riportok készítése, HR bér-budget tervezés

Elvárások / Requirements

- Legalább 5-8 éves HR Manager szinten szerzett gyakorlati tapasztalat, kereskedelmi vagy gyártási területen
- Bérstruktúra kidolgozásában/átalakításában, kompenzációs rendszer kidolgozásában szerzett tapasztalat
- NÉMET nyelv tárgyalóképes ismerete
- Felsőfokú végzettség
- Kezdeményező-készség
- Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk / Offer

- Stratégiai pozíció egy több ezer fős szervezeten belül
- Versenyképes jövedelem + autó
- Fiatalos, energikus csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
HR munkatárs

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt. Fémmegmunkálással...
Téglás, Hajdú-Bihar

HR asszisztens

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.

Az Aegon Magyarország Érdi irodájába keresünk t...
Pest, Érd

HR gyakornok

HSA Kft.

HR gyakornok   Feladatok: Toborzással kapcsolat...
Debrecen