www.cvonline.hu

HR Vezető

  • A hirdetés 160 napja lejárt

Baranya megyei cég tapasztalt szakembert keres

HR VEZETŐ

pozícióba,
aki szakértelmének és ambiciózus személyiségének köszönhetően képes a cég működéséhez és fejlődéséhez elengedhetetlen HR rendszereket  létrehozni, fejleszteni és működtetni.

A munkakörrel kapcsolatos feladatok

  • HR stratégia kidolgozása és fejlesztése
  • Oktatási-, képzési tervek készítése
  • A humán rendszerek (teljesítményértékelés, cafetéria rendszer) működtetetése és irányítása
  • Közreműködés a bérstratégia kidolgozásában
  • Részvétel a munkaügyi folyamatok adminisztrációjában (kiválasztás, felvétel, szerződéskötés, kiléptetés)
  • Törvényi változások folyamatos, naprakész nyomon követése és adaptálása a társaság HR rendszerébe
  • Kapcsolattartás az érdekképviseletekkel (szakszervezet, üzemi tanács)
  • Fegyelmi ügyekkel kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • A felmerülő egyéb, HR-t érintő kérdések, problémák kezelése
  • A felügyelete alá tartozó munkatársak munkájának szervezése, irányítása (határidők betartása és betartatása)

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munkajogi szabályok naprakész ismerete
  • Legalább 2-3 év HR területen, nagyvállalati környezetben eltöltött gyakorlat, és legalább 1 éves vezetőként szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (különös tekintettel a Microsoft Office programokra)
  • Határozott, precíz, proaktív, kiváló problémamegoldó, eredményorientált és ambiciózus egyéniség

Előny

  • HR/gazdasági irányultságú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Vállalati cafeteria keret
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • 2 éves határozott munkaszerződés

Munkavégzés helye: Pécs

Jelentkezési határidő: 2016. október 21.

Amennyiben úgy érzi, Ön a legmegfelelőbb személy a fent részletezett pozíció betöltésére,
küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Kérjük, az e-mail tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését.
A beérkezett pályázatokat kollégánk átnézi, a feltételeknek megfelelő jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

Helyek Pécs
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű