www.cvonline.hu

HR vezető

  • A hirdetés 261 napja lejárt

Megbízónk egy jól ismert autókereskedelmi cégcsoport, amely több nagy világmárka forgalmazásával foglalkozik Magyarországon. A cégcsoport HR feladatainak vezetésére keresünk olyan gyakorlott szakembert, aki kellő rutinnal és határozottsággal képviseli mind a menedzsment, mind pedig a dolgozók érdekeit. Képes a területek vezetőinek támogatást nyújtani, ugyanakkor befolyásolni a humán erőforrással kapcsolatos döntéseiket is, ha ezt látja jónak. Nem pusztán kiszolgáló, hanem stratégia szinten látja és képviseli a területét.

Feladatok:

-          kis létszámú csapat irányítása

-          HR stratégia kialakítása, megvalósítása, képviselete a vállalatcsoporton belül

-          HR kommunikáció házon belül és kívül (dolgozók, együttműködő tanintézmények, HR beszállítók, stb.)

-          karriermenedzsment kialakítása

-          Új munkatársak toborzása, kiválasztása

-          képzési stratégiák kialakítása, működtetése

-          munkaügyi feladatok, kérdések, munkaszerződések kezelése, bérszámfejtés koordinációja

-          adatszolgáltatás a hivatalok részére

-          jutalék kifizetések felügyelete

-          cafetéria rendszer működtetése

Elvárás:

-          hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

-          vezetői vagy senior HR generalista pozícióban eltöltött 3-5 év

-          kommunikatív, kedves, de határozott személy, aki megismeri a vállalat folyamatait, akit a dolgozók látnak maguk között (autószalonok, szerviz területek, stb.), így elfogadják és tudják, hogy képviseli az érdekeiket a vezetőségnél.

Munkavégzés helye:
 Budapest

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség