www.cvonline.hu

HR vezető-Kaposvár

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.25.
Hirdetés azonosító: 961314
lejárt

Elektronikai termelő profillal rendelkező, több száz főt foglalkoztató, kaposvári multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR vezető

Feladatok:

  • Vezetőként, a vállalat HR területének irányítása
  • Folyamatos együttműködés a bérszámfejtéssel és a cég munkajogi szakértőivel
  • A toborzási és kiválasztási stratégia kidolgozása, koordinálása
  • Munkavállalói elégedettség mérés, valamint ösztönző rendszerek kialakítása
  • Kompetencia fejlesztő képzések kidolgozása, külső szakértők bevonásával, a vezetők részére
  • Munkavédelmi és egyéb kötelező oktatások szervezése
  • HR adminisztráció nyomon követése
  • Folyamatos együttműködés a felső vezetőkkel
  • Riportálás az ügyvezető felé: statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • HR területen szerzett vezetői tapasztalat, minimum 3-5 év: HR és Senior Generalista, Üzleti Partner vagy HR vezető pozíciókban
  • Előny: Ipari termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • Határozott, megbízható, önálló személyiség
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség

Amit Megbízónk ajánl:

  • Vezetői pozíció egy nemzetközileg elismert, ipari vállalatnál
  • Közvetlen légkör, csapatszellem
  • Jól felszerelt, rendezett munkakörnyezet
  • Kihívást jelentő feladatkör
  • Képzések, tréningek
  • Kiemelt juttatási csomag: Cafeteria és éves prémium
  • Egyéb juttatások: céges autó, laptop, mobiltelefon

A munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, a megpályázott munkakör megjelölésével.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu