www.cvonline.hu
HR vezető (Kaposvár)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.22.
Jelentkezési határidő: 2016.01.28.
Hirdetés azonosító: 912520
lejárt

(Somogy)

Pozícióleírás
Partnerünk komoly nemzetközi háttérrel rendelkező, több száz főt foglalkoztató elektronikai gyártó cég. Megbízásukból keresünk HR vezetőt kaposvári munkavégzési hellyel az alábbi feladatkörök ellátására:

- Hatékony létszámgazdálkodás működtetése, HR kontrolling
- A vállalat összes HR funkciójának operatív végrehajtása, összefogása
- A 3 fős HR csapat szakmai irányítása
- Bérszámfejtés menedzselése, kapcsolódó munkaügyi adminisztráció
- Toborzási és kiválasztási folyamat koordinációja, együttműködés a szolgáltató cégekkel
- Teljesítményértékelések, bérezési rendszer karbantartása, továbbfejlesztése
- A mindenkori jó munkahelyi légkör biztosítása
- Belső képzések, munka- és egészségvédelmi oktatások megszervezése
- Külső és belső PR feladatok ellátása, rendezvények szervezése
- Társadalmi felelősségvállalási programok koordinációja, képviselet
- Részvétel a vállalat menedzsmentjében, stratégiai döntésekben

Követelmények
Az ideális pályázó a következőkkel jellemezhető:
- Komplex, 5-8 éves vezetői, illetve generalista tapasztalat HR területen, preferáltan termelő vállalatnál
- Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
- HR kontrolling, létszám-gazdálkodási tapasztalat elengedhetetlen
- Rugalmas, terhelhető, érett személyiség
- Priorizálni, több feladatok egyidejűleg ellátni képes típus

A vállalat stabil hátteret, hosszú távú lehetőséget, szakmai kihívást és elismerést, valamint versenyképes juttatási csomagot kínál az új kollégának. A cég tisztességes és kellemes munkakörülményeket biztosít a munkavállalói számára.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Somogy