www.cvonline.hu

HR Üzleti elemző

  • A hirdetés 1085 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • A HR rendszerek fejlesztésének integrációja, szakmai koordinációja,
  • HR rendszerek hatékonyságának vizsgálata,
  • A felmerült HR vagy üzleti hibák elemzése, megoldási javaslattétel,
  • A kialakítandó rendszerrel kapcsolatos üzleti és HR információk megfelelő kommunikálása és dokumentálása,
  • Módosítási kérelmek és projekt feladatok specifikálásának elvégzése, a megvalósítás támogatása,
  • A kialakított HR informatikai funkciók üzleti tesztelésében való aktív részvétel.
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • 3-5 év releváns HR szakmai tapasztalat,
  • Projektek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • Nagyvállalati HR folyamatok, HR rendszerek ismerete,
  • Angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeret.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Fejlődéi és előrelépési lehetőség,
  • Nemzetközi környezet, fiatalos csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre

Helyek Budapest
Kategória -