www.cvonline.hu

HR ügyintéző – Budapest

  • A hirdetés 526 napja lejárt

HR ügyintéző

Dinamikusan fejlődő nemzetközi partnercégünkhöz keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • A munkavállalók személyi adatainak nyilvántartása, ezzel kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek, szerződések kezelése
  • Riportok készítése a munkavállalók státuszainak változásáról, az adatok frissítése
  • Policy-k, belső szabályrendszerek követése
  • Munkaügyi dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Tapasztalat HR adminisztrációban, elsősorban SAP-ben, egyéb HR területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló SAP készségek, a HR folyamatok és eszközök emelt szintű  ismerete
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Emelt szintű Microsoft Office
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés, magas belső motiváció és időgazdálkodási készségek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvismeret (francia, spanyol, orosz, kínai, arab) előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Az iroda a belváros szívében található, tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető.
  • Kimagasló alapbér, nyelvi illetve családi pótlék, valamint egyéb juttatások.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol