www.cvonline.hu

HR Tranzíciós Specialista

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.10.
Jelentkezési határidő: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 1170756

Tapasztalt HR Folyamatfejlesztési/Tranzíciós Specialistát keresünk piacvezető, svájci hátterű partnerünk budapesti központjába. Megbízónk számos országból hoz be hazánkba komplex folyamatokat és a megnövekedett igények kiszolgálására keres HR rendszerek tranzíciójába , vagy migrációban jártas kollégát.

Ügyfelünk magas színvonalú munkakörnyezetet, átlagon felüli bérezést, cafeteriát, bejárási hozzájárulást és támogató csapatot kínál a leendő kolléga számára.

A belépést követő 6-8 hónapban a tranzíció miatt havi 1-2 hetes utazások várhatóak Franciaországba, Hollandiába, Svájcba és Németországba.

 A HR Folyamatfejlesztési/ Tranzíciós Specialista feladatai:

-„Process mapping” a külföldi entitások vezetőivel
- „Knowledge database” kialakítása adott országok szerint
- Migrációs folyamatok koordinálása és rendszerek implementálása
- Tesztelési fázis felülvizsgálata, esetleges hibák kiszűrése
- Implementálást követően a folyamatok monitorozása és javítása

Legfontosabb elvárások a jelentkező HR Folyamatfejlesztési/ Tranzíciós Specialistával szemben:

- Preferáltan gazdasági, vagy HR végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- 2-5 év HR migrációs,tranzíciós, vagy HR rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat
- Legalább 2-5 év folyamatfejlesztésben való jártasság
- Analitikus szemléletmód
- Utazási hajlandóság

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.