www.cvonline.hu

HR Trainee - Gyakornoki lehetőség (PE-6558)

  • A hirdetés 447 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Saját, III. kerületi irodánkba keresünk HR Asszisztenst. DIÁKOK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:
- Folyamatban lévő informatikai kiválasztási projektek támogatása
- A napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
- Önéletrajz-adatbázis kezelése
- Önéletrajzok előszűrése
- Jelöltek felkutatása
- Interjúk szervezése

Elvárások:
- Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton)
- Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
- Precíz, pro-aktív, gyakorlatias munkavégzés
- Dinamikus, együttműködő személyiség
- Kiváló kommunikációs képesség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük pályázatát fizetési igény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címre jutassa el!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Elvárt nyelvtudás Angol