www.cvonline.hu

HR Toborzó, tanácsadó

Hozzáadva: 2017.03.31.
Hirdetés azonosító: 1098186

A piacvezető, Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Munkaerő-igények Ügyfelekkel történő egyeztetése
  • Ügyfelekkel a kiválasztáshoz használandó tesztek, értékelőlapok egyeztetése
  • Álláshirdetések kezelése
  • Interjúk, tesztelések lebonyolítása
  • Részvétel a teljes toborzási folyamatban

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év toborzás-kiválasztás területen szerezett tapasztalat
  • Kreatív, logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Kiváló MS Office tudás (Excel, Word)

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzés több területen

Előnyök:
  • Nexon program ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió