www.cvonline.hu

HR Toborzó / Recruiter Budapesten

  • A hirdetés 94 napja lejárt

Az Euwork Állásközvetítő Iroda saját, budapesti irodájába keres új munkatársat, október végétől. Fix fizetés + jutalék. Remek, fiatalos csapat, külföldi partnercégek, és változatos jelentkezők garantáltak!

Szeretsz emberekkel foglalkozni? Türelmes vagy? Jól kommunikálsz, de az adminisztrációval is jól boldogulsz? Szeretnél egy hosszú távú, biztos munkahelyet, egy piacvezető vállalkozásnál? Szeretnéd, ha a munkád a keresetedben is tükröződne? Akkor ez egy jó lehetőség lehet Neked.

Elvárások:

1. Tárgyalóképes (minimum B2) ANGOL nyelvtudás
2. meglévő tapasztalat kiválasztás, személyzetis, vagy egyéb HR-hez kapcsolódó területen
3. önállóság
4. jó kommunikációs készség
5. sok türelem és rugalmasság

Előny:

  • Szakmai végzettség
  • Bármilyen külföldi munkatapasztalat
  • német nyelvtudás

Feladatok:

  • Új munkavállalók toborzása a saját területén
  • Érdeklődők tájékoztatása, tanácsadás
  • Álláshirdetésre jelentkezőkkel történő napi szintű kapcsolattartás
  • Külföldi partnercégekkel való napi szintű kapcsolattartás angolul
  • Állásinterjúk lefolytatása, reportálás a külföldi partnercég felé
  • Pályázati anyagok összeállítása
  • Munkavállalók utazásának megszervezése
  • Esetlegesen felmerülő problémák megoldása

Miért szeretünk itt dolgozni?

  • mert sok, különböző emberrel tududunk állandóan megismerkedni
  • akiknek utána valóban jobbra fordul az életük
  • mert mi vagyunk a legjobbak a saját szakterületünkön
  • mert nem kell különböző ügyviteli programokat kiszolgálnunk, e helyett mi irányítunk
  • mert egy kis cégnél sokkal emberibb kapcsolatot tudsz kiépíteni a kollégáiddal
  • mert nincsenek felesleges értekezletek, sem hétvégi fejtágítók
  • mert alig kell túlórázni
  • de ha mégis kell, akkor viszont inni is lehet :)

Fizetés: Fix + jutalék
Időtartam: hosszú táv
Munkakezdés: 2016 október vége