www.cvonline.hu

HR toborzó nemzetközi területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 894998

Feladatok:

  • Toborzás- kiválasztási folyamatok koordinációja, és ezek adminisztrációja;
  • A HR stratégia megvalósításának támogatása, szoros együttműködés a magyarországi és külföldi HR vezetőkkel
  • Álláshirdetések elkészítése, megjelentetése, beérkező pályázatok elbírálása;
  • Interjúztatás és nyelvi tesztek lebonyolítása
  • Nemzetközi ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • Statisztikák és riportok készítése
  • Táblázat és adatbázis kezelés

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség (érettségi)
  • Toborzási tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás;
  • Kiváló kommunikációs, és problémamegoldó képesség;

Előny:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség;
  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport,
  • Önálló munkavégzési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Fejér vagy Baranya megye

Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, küldje német és magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre

Kategória
Humán erőforrás
Régió