www.cvonline.hu

HR Toborzó - INTS/9/92

  • Az állásajánlat lejárt.

Debreceni multinacionális telekommunikációs partnercégünk részére keresünk egy lelkes, szakma iránt elhivatott munkatársat

HR Toborzó

pozícióba

Ref.: INTS/9/92

Feladatok:

  • Helyi toborzási feladatok ellátása (tesztelés, előszűrés, interjúztatás, javaslattétel a jelölt alkalmasságára vonatkozóan)
  • Az Online HR/Toborzó rendszer folyamatos  karbantartása
  • Részvétel és  asszisztencia a HR adminisztráció és kapcsolódó folyamatok jelenleg futó fejlesztésében, a folyamok egységesítésében
  • A vezetők, menedzsment folyamatos tájékoztatása a toborzási folyamatról
  • Toborzással kapcsolatos projektekben való részvétel ( pozícióleírások frissítése, piackutatás stb.)
  • A jelöltek tájékoztatása az interjút követően, a felvételre került jelöltek anyagainak, dokumentumainak előkészítése, ellenörzése
  • Kapcsolattartás a helyi munkaerőközvetítő és egyéb partnercégekkel
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség - HR, Pszichológia vagy hasonló területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • min 1-2 év HR és /vagy Toborzás területén szerzett munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Ajánlat:

  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • multinacionális cég
  • karrier és tréninglehetőség

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Régió Debrecen