www.cvonline.hu

HR / Toborzási munkatárs

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Vállalatunk a hazai szállodaipar két, jól ismert wellness szállodájának a siófoki Hotel Residence és a Mátraházán található Hotel Ózon (Link megjelenítése), továbbá más, nagy múltú vendéglátó ipari egység tulajdonosa. A cég szezontól függően 110-130 fő munkatársnak biztosít munkahelyet a vendéglátó ipari szakmák területén. Mára a cég dolgozói létszáma indokolttá teszi egy fő HR / Toborzási munkatárs felvételét.

Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása
  • Álláshirdetések elkészítése, megfelelő fórumokon való megjelentetése
  • Egyéni és csoportos interjúk levezénylése
  • Munkavállalók be - és kiléptetése, szerződések előkészítése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Bérszámfejtéshez szükséges létszámadatok kezelése
  • Bérkifizetési jegyzékek elkészítésében és kiosztásában való részvétel
  • Jelöltekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés

Előny:

  • Munkaügyi ismeretek
  • HR generalista pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport
  • Fiatalos csapat
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Szép, kultúrált munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Siófok (Hotel Residence)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát küldje el e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Részleg

HR

Helyek Somogy
Fejér
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő