www.cvonline.hu
HR toborzási gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 546225
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Toborzási csapat   munkájának teljeskörű támogatása
  • Telefonos   előszűrések és nyelvi tesztelések elvégzése
  • Interjúszervezés,   interjúkon való részvétel
  • Riportolási   feladatok, statisztikák készítése
  • Jelöltekkel való   kapcsolattartás
  • Hirdetések   fordítása, adminisztrációja

Elvárások

  • Legalább   magabiztos középfokú aktív német- ÉS angolnyelv-tudás
  • Felsőfokú nappali   tagozatos hallgató jogviszony és munkavégzési szándék még legalább 1 évig
  • Min. heti 30 órás   munkavégzés
  • Win7 ismerete
  • MS Office   magabiztos használata

Előny:

  • HR szakirányú   tanulmányok
  • Toborzási   területen szerzett tapasztalat
  • teljes munkaidős   munkavégzés

Személyiségbeli követelmények:

  • Céltudatos,   határozott személyiség
  • Precizitás
  • Jó   kapcsolatteremtő/-tartó képesség

Amit kínálunk:

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus,   modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül töltsd fel!

Link megjelenítése

Keresés állásazonosító alapján: 3755

PROFIL