www.cvonline.hu

HR Team Leader (A01)

  • A hirdetés 160 napja lejárt

Feladatok

  • Toborzási csapat munkájának irányítása;

  • A toborzás-kiválasztási feladatok önálló ellátása, folyamatának fejlesztése többek között a közösségi médián keresztül, építve a potenciális jelöltek volumenét;

  • Külső és belső hirdetések kezelése;

  • IT szakemberek felkutatása és megkeresése;

  • Interjúk szervezése és levezénylése.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség;

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

  • 2-3 éves releváns elsősorban IT szolgáltatói tapasztalat;

  • Lendületes, proaktív hozzáállás, megbízhatóság.

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás