www.cvonline.hu

HR-tanácsadó/toborzó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 783313

Személyzeti tanácsadó irodánk vezető szerepet tölt be munkaerő-közvetítés / fejvadászat; munkaerő-kölcsönzés, Cafeteria - szolgáltatások, bérszámfejtés outsourcing, HR outsourcing, diákmunka szolgáltatások területén. Az iparágban betöltött meghatározó szerepünket piacismeretünknek, magasan képzett szakértő csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Dinamikusan fejlődő zalaegerszegi csapatunkba munkatársat keresünk munkaerő-közvetítési projektek önálló lebonyolítására az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Nemzetközi projektek koordinálásában való részvétel
  • Német nyelvterületre történő toborzás-kiválasztási projektek önálló menedzselése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás német, esetenként angol nyelven
  • Munkaköri profil felvétele, folyamatok egyeztetése
  • Jelöltek felkutatása, interjúztatása, értékelése és bemutatása az Ügyfelek részére
  • Jelöltek előszűrése, német (és angol) nyelvtudás felmérése
  • Jelöltek referenciáinak ellenőrzése
  • Kapcsolati háló mozgósítása és folyamatos építése az adott szakmai területen
  • Innovatív toborzási megoldások alkalmazása
  • Aktív hozzájárulás a kitűzött célok eléréséhez
  • Önálló munkavégzés
Elvárások:
  • Szakmunkás és fizikai pozíciók toborzásában szerzett tapasztalat (ügynökségi és/vagy külföldi toborzásban szerzett tapasztalat előny)
  • Felsőfokú német nyelvtudás használata szóban és írásban egyaránt
  • Min. középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Üzleti szemléletű hozzáállás
  • Sikerorientált, újító gondolkodás
  • Pozitív személyiség
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség, teljesítményarányos bérezés
  • Szakmai érvényesülés, kihívásokkal teli feladatkör
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Rugalmasság
  • Jó kedélyű, összetartó csapat
  • Mobiltelefon, laptop
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (HR-tanácsadó/toborzó) megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Zalaegerszeg