www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 630 napja lejárt

A Starjobs Magyarország munkaerő-kölcsönzés ágazatába, szellemi munkaerő toborzására keres új kollégát alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • munkaerő toborzása és kiválasztása, szakemberek keresése
  • Kapcsolattartás meglévő és leendő partnerekkel, jelöltekkel, munkavállalókkal
  • Munkaerő-kölcsönzési feladatokkal kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, partnerekkel
  • Egyéb szakmai adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Toborzás kiválasztás területén való jártasság
  • Tanácsadói vagy vállalati HR oldalon szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Angol vagy német min. középfokú nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapfokú munkaügyi, munkajogi ismeretek

Előny:

  • Munkaerő-kölcsönzés területén való jártasság
  • Előny: B kategóriás jogosítvány

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi hátterű vállalat, szakmai fejlődés
  • Önálló munkavégzés
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol