www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 524 napja lejárt

Cégünk az Authentic Consulting Kft. vezető és munkatárs kiválasztással foglalkozik.

Saját csapatunk bővítésére új munkatársakat keresünk Székesfehérvárra

Feladatok:

  • Projektek ( munkatárs kiválasztás,közvetítés,) teljes körű koordinálása, vezetése,
  • Üzleti partnerkapcsolatok kiépítése, új ügyfelek felkutatása,
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,
  • Toborzási, kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolítása,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • 1-3 éves HR kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás ( középfok)
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás;
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • Önálló, határozott, magabiztos fellépés;

Előny:

  • Munkaerő-közvetítési területen szerzett tapasztalat;
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség;
  • Szolgáltató cégnél szerzett tapasztalat;
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Nyugodt, barátságos légkör,
  • Önálló munkavégzési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet az alábbi email címen .

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő