www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 887 napja lejárt
HR TANÁCSADÓT

keresünk a Hire-One tatai irodájába.
2007-ben alakultunk, 10 megyében tevékenykedünk és elsősorban gyártó cégek számára nyújtunk HR tanácsadói, munkaerőközvetítői szolgáltatást.

Alább összeírtuk, hogy mik azok az alap feladatok, amiket leendő munkatársunk el fog látni.  Fontos azonban kiemelnünk, hogy a kollégának is lehetnek majd eredményességet növelő ötletei, melyre mi nyitottak vagyunk

Pozíció leírása:

Új és már meglévő Partnerek számára szakemberek, vezetők keresése, interjúztatása és közvetítése;
Rendszeres kapcsolattartás a Partnerekkel és pályázókkal - a hosszú távú sikeres együttműködés és segítségnyújtás céljából;
Személyiség kérdőívek készítése és kiértékelése;
Munkavállalók segítése - önéletrajz készítésben, eredményes interjúra készülésben, karriert érintő kérdésekben;
Tréningek szervezése;
Vállalatunk képviselése szakmai fórumokon.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség;
Német és/vagy angol nyelvtudás;
Néhány éves munkahelyi tapasztalat;
Határtalan kíváncsiság és nyitottság;
Eredményorientált és értékesítői szemléletmód, magas érzelmi intelligenciával párosulva;
Magas önmotivációs szint;
Hosszú távú elkötelezettség ezen a területen (tehát olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik a HR-t nem vállalati oldalon szeretnék ellátni az elkövetkezendő 5-10 évben).

Előny:

HR végzettség és/vagy tapasztalat.

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye, Tata

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Tapasztalattól függően motiváló bérezés;
Alapbér + jutalék;
Rugalmas munkaidő és munkahely;
Vidám, támogató munkahelyi légkör;
Felelősségteljes munkakör;
Tanulási, fejlődési lehetőség.

Helyek Tatabánya
Kategória Humán erőforrás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség