www.cvonline.hu

HR Tanácsadó

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 823133

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:
  • Toborzások megszervezése, lebonyolítása,
  • ideális pályázok felkutatása,
  • projektek menedzselése,
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal,
  • kapcsolattartás az ügyféllel,
  • új lehetősége felkutatása,
  • HR adminisztációk-, kimutatások elkészítése,
  • munkaügyi anyagok kezelése.
Elvárások:
  • Minimum érettségi,
  • magas szintű MS Office ismeretek, erős Excel ismeretek,
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • kreativitás, jó probléma-megoldó képesség,
  • rugalmasság,
  • német nyelv ismerete előny.
Amit kínálunk:
  • Jelentkezéstől a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben,
  • stabil céges háttér egy dinamikusan fejlődő közegben,
  • komplex kihívásokkal teli feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: Rugalmas, 8 óra
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitvatartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy az E-mail cím megjelenítése e-mail címen, a tárgyban a pozíció megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Tatabánya