www.cvonline.hu

HR tanácsadó

  • A hirdetés 1197 napja lejárt
Magyarország egyik meghatározó személyzeti szolgáltatásokat nyújtó cége a Prohuman. A közel 10 éve működő HR szolgáltató eddig több mint 100 ügyfele ismerte meg szolgáltatásainkat, jellemzően munkaerő-kölcsönzést, -közvetítést, Cafeteria szolgáltatásokat. A szegedi iroda bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Toborzási , kiválasztási feladatokban való önálló, aktív részvétel;
  • Beérkező pályázatok szűrése;
  • Interjúk leszervezése;
  • Munkaerő-kölcsönzési és szervezési projektekben aktív részvétel;
  • Személyes és telefonos ügyfélszolgálati teendők ellátása;
  • Munkavállalók be-és kiléptetése, szerződések előkészítése;
  • Adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, előny felsőfokú végzettség;
  • 1-2 éves HR és munkaügyi tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó;
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • határozott, magabiztos fellépés;
Előny:
  • munkaerő-kölcsönzési, közvetítési területen szerzett tapasztalat;
  • toborzásban szerzett tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • szakirányú, felsőfokú végzettség.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem;
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Referencia szám: HRK
Helyek Szeged
Kategória Humán erőforrás