www.cvonline.hu

HR-tanácsadó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 809599

Személyzeti tanácsadó irodánk vezető szerepet tölt be munkaerő-közvetítés / fejvadászat; munkaerő-kölcsönzés, Cafeteria - szolgáltatások, bérszámfejtés outsourcing, HR outsourcing, diákmunka szolgáltatások területén. Az iparágban betöltött meghatározó szerepünket piacismeretünknek, magasan képzett szakértő csapatunknak és elégedett Partnereinknek köszönhetjük. Dinamikusan fejlődő zalaegerszegi csapatunkba munkatársat keresünk külföldi munkaerő-közvetítés, toborzás területére az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • Német nyelvterületre történő toborzás-kiválasztási projektek menedzselése
  • Munkaköri profil kialakítása, hirdetések feladása
  • Jelöltek előszűrése, interjúztatása, nyelvtudás felmérése, tesztek használata
  • Innovatív toborzási módszerek alkalmazása
  • Adatbázis-kezelés
  • Kapcsolattartás német, esetenként angol nyelven
  • Kapcsolati háló mozgósítása és építése az adott szakmai területen
  • Aktív hozzájárulás a kitűzött célok eléréséhez
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség
  • HR vagy munkaügyi területen szerzett végzettség és/vagy gyakorlat
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Sikerorientált hozzáállás
  • Jó csapatjátékos
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • HR szakmai német nyelvtudás
  • Külföldi munkára való toborzásban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú karrierlehetőség, teljesítményarányos bérezés
  • Szakmai érvényesülés, kihívásokkal teli feladatkör
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Mobiltelefon, laptop.
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (HR-tanácsadó) megjelölésével.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Zalaegerszeg